Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Metroya bıçakla nasıl girdi? Genç kadına bıçakla saldıran Emrah Yılmaz tutuklandı…

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda genç bir kadını elinde bıçakla tehdit eden şüpheli Emrah Yılmaz tutuklandı.

Son Guncelleme:

İstanbul’da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda bir kadını bıçakla tehdit eden saldırgan Emrah Yılmaz gözaltına alınmasının ardından sevk edildiği mahkeme tarafından silahlı tehdit, basit yaralama ve halk arasında panik yaratmak suçlarından tutuklandı. Zanlı ifadesinde kendisini korumak için bıçağını çıkardığını, bıçağı kimseyi hedef göstererek sallamadığını öne sürdü.

Olay, geçtiğimiz akşam Kadıköy-Tavşantepe metrosunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, seferini gerçekleştiren metro Bostancı durağına geldiği sırada yolculuk eden bir şahıs, henüz bilinmeyen bir nedenle genç kadınla tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesiyle şüpheli şahıs yanında taşıdığı bıçağı çıkartarak genç kadının üzerine yürüyerek hakaretler savurdu.

Çevredeki vatandaşların çaresizce izlediği korku dolu anlar saldırgan şahsın durakta inmesiyle son buldu.

Resim

EVİNDE YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI

Kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırganın yakalanması için harekete geçen polis şüpheli Emrah Yılmaz’ı Maltepe’deki evinde yakalayarak gözaltına aldı. Yılmaz’ın 20 suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI

Emniyetteki ilk ifadesinin ardından savcılığa getirilen Emrah Yılmaz tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edildi. Yılmaz çıkarıldığı mahkeme tarafından silahlı tehdit, basit yaralama ve halk arasında panik yaratmak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kopyalamayı desteklemiyor...