Connect with us

GÜNDEM

CHP sahip çıkmadı! Muharrem İnce bir kez daha ortada kaldı!

Son Guncelleme:

CHP’nin 2018’deki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Haber Global’de canlı yayını terketmesi sonrasında ilginç bir halk almış durumda.

2018 Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 30,6 oy alarak partisinin genel seçimlerde aldığından çok daha fazla oy oranını yakalayan İnce’nin kaybı sadece o seçim olmadı.

İnce Milletvekili olamadığı gibi, partide de görev verilmedi. Hatta Kılıçdaroğlu’na Genel Başkanlık için meydan bile okudu.

BEŞTEPE TARTIŞMASI

Geçtiğimiz aylarda Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Beştepe’de gizlice görüştüğü şeklinde haberler medyaya yansımış sonrasında böyle bir görüşme olmadığı ortaya çıkmıştı. CHP Yönetimi bu olaya sessiz kalmış hatta İnce’yi hedef gösterir şekilde tavır almıştı.

Bu olayın üzerinden henüz sis perdesi kalkmamışken, İnce bu sefer de başka bir tartışmayla gündemde.

YİNE YALNIZ KALDI

Muharrem İnce, Haber Global’de önceki gün katıldığı ‘İnce ile Özel’ programı sırasında Cumhurbaşkanı’nın konuşmasına bağlanıldığı için tepki gösterip yayını terk etti.

Ancak bu hareket CHP yönetimi tarafından tam anlamı ile görmezden gelindi.

 

HALK TV VİDEOYU SİLDİ

Son olarak CHP’nin kanalı Halk TV’nin İnce’nin yayını terkettiği videoyu YouTube sayfasında yayınlaması ve sonrasında telif haklarını gerekçe göstererek silmesi dikkat çekiciydi.

 

CHP YÖNETİMİNE İSYAN ETTİ

İnce sosyal medyada yayınlanan bir videosunda, CHP yönetiminin kendisine karşı olan kayıtsızlığına “Bir televizyon kanalı bana bir ayıp etmiş, yalnış yapmış. Ben bir meydan okumuşum. Terk etmişim orayı. Partiyi yönetenler niye kınamıyorsunuz bunu. Niye kınamıyorsunuz. Ben sizin cumhurbaşkanı adayınız değil miydim” sözleri ile isyan etti.

Kopyalamayı desteklemiyor...