Connect with us

GÜNDEM DIŞI

“En sevdiğim semt Kadıköy, en sevdiğim diziler Uyanış Selçuklu, Abdülhamid, Kuruluş Osman…”

Fenerbahçe’nin transfer gündemindeki Mesut Özil, Twitter üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı.

Arsenal’da forma giyen ve Fenerbahçe’ye transferi konuşulan Mesut Özil, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Mesut Özil, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündeme oturdu.


Twitter’da 25 milyon takipçisi bulunan Mesut Özil, bir takipçisinin kendisine sorduğu “İstanbul’da en sevdiğin semt hangisi” sorusuna yıldız futbolcu ‘Kadıköy’ cevabını verdi.

100 binden fazla beğeni alan Twit, 25 bine yakın da Retwite imza attı.

“Schalke’ye sempatim var ama dürüst olmak gerekirse oraya gitmeyeceğim”

Mesut Özil “Sezonun geri kalanında Schalke’de oynar mısın?” sorusuna, “Kolasinac’ın şovunu çalmak istemiyorum. Schalke’ye her zaman sempatim var ancak dürüst olmak gerekirse oraya gitmeyeceğim. Onlara kalbimin en derininden sevgilerimi iletiyorum ancak şu anda benim için bir seçenek değil.” şeklinde cevap verdi.

“Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük kulübü”

Tecrübeli futbolcu “Gençliğinden beri neden Fenerbahçe’yi seviyorsunuz ve sizi Fenerbahçe taraftarı yapan en önemli şey nedir?” sorusunu “Almanya’da Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Fenerbahçe, İspanya’daki Real Madrid gibi. Türkiye’nin en büyük kulübü.” şeklinde yanıtladı.

“En beğendiğim Türk futbolcu Rıdvan Dilmen”

Mesut Özil aynı zamanda “Tüm zamanlarda en beğendiğim Türk futbolcu Rıdvan Dilmen” açıklamasını yaparken, “Küçükken giydiğim Fenerbahçe formasında 10 numara Okocha yazıyordu.” itirafında bulundu.

“Türkiye’ye gidersem sadece Fenerbahçe’ye giderim”

“Futbolu bırakmadan önce oynamak istediğim iki ülke var. ABD ve Türkiye. Türkiye’ye gidersem sadece Fenerbahçe’ye giderim.”

İzlediği Türk dizilerini de sıralayan Özil, “Uyanış Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ve Kuruluş Osman” yanıtını verdi.

POPÜLER ETİKETLER

Kopyalamayı desteklemiyor...