Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

Eski eşi ‘Şiddet gördüm’ dedi! Küçükkaya, ‘İtibarsızlaştırma kampanyası’ diye savundu

Son Guncelleme:

İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci, evlilik döneminde yaşadıklarını Magazin Noteri adlı Youtube kanalına anlattı. Küçükkaya’nın kendisine şiddet uyguladığını söyleyen Demirci’nin iddialarına Küçükkaya, “Kamuoyunda etkili gazeteciler üzerinde son zamanlarda kurgulanan ‘etkisizleştirme ve itibarsızlaştırma’ kampanyalarından bir örneğini de maalesef ben yaşamak durumunda kaldım” diyerek cevap verdi.

İsmail Küçükkaya, 2016 yılında görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile evlendi.  

Ancak 2018 yılında, Eda Demirci şiddete uğradığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Nitekim çift, 30 Ocak 2020 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

Eda Demirci’nin iddialarına göre duygusal ve fiziksel şiddet olayları, daha düğün gününde Bodrum’da başlamıştı.

Boşanmanın ardından Eda Demirci, birkaç gün önce Magazin Noteri adlı Youtube kanalında iddialarına devam edince konu yeniden gündeme geldi.

PROGRAMIN TAMAMI

“PSİKOLOJİK ŞİDDET DEVAM EDİYOR”

Eda Demirci boşanmalarına rağmen İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla psikolojik şiddetin devam ettiğini açıkladı.

KÜÇÜKKAYA İDDİALARA YANIT VERDİ

FOX TV “Çalar Saat” Programı sunucusu İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci’nin kendisi hakkındaki iddialara yanıt verdi. 

Küçükkaya, eski eşinin şimdiye kadar savcılığa ve güvenlik güçlerine başvurmadığının altını çizerek, “Şunun bilinmesini isterim ki, iddia sahibine hiçbir şekilde şiddet uygulamadım, kötü muamelede bulunmadım. Nitekim boşanma dava dosyasında bunlara ilişkin küçük bir delil sunulmamıştır” ifadelerini kullandı.

“İTİBARSIZLAŞTIRMA KAMPANYASI” DEDİ

“İddia sahibi iddiasını ispat edebilirse verilecek her türlü cezaya razıyım. Ama haksız yere linç edilmeye de karşıyım” diyen Küçükkaya, olay hakkında çıkan haberleri “Kamuoyunda etkili gazeteciler üzerinde son zamanlarda kurgulanan ‘etkisizleştirme ve itibarsızlaştırma’ kampanyalarından bir örneğini de maalesef ben yaşamak durumunda kaldım. Nihai amacın ne olduğu bellidir” diye yorumladı.

Kopyalamayı desteklemiyor...