Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

‘Şiddet düğün günü başladı, iz bırakmamak için özel çaba harcadı!’

Son Guncelleme:

Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya’dan evliliği boyunca fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Eda Demirci’nin iddiaları, eski eşi İsmail Küçakkaya tarafından ‘İtibarsızlaştırma Kampanyası’ olarak değerlendirildi. Demirci Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Şiddet düğün günü başladı” dedi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Fulya Soybaş’a konuşan Demirci, bugüne kadar birçok kez konuşmak istediğini ancak mahkeme kararı nedeniyle sustuğunu belitti.

İsmail Küçükkaya’nın eski Eda Demirci, ünlü sunucunun evlilikleri boyunca kendisine üç kez fiziksel, birçok kez de psikolojik şiddet uyguladığı iddiasında bulundu.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YI ESKİ EŞİNE KARŞI KEZBAN HATEMİ SAVUNUYOR

Küçükkaya iddiaları yalanlarken eski eşi hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı çıkarıldı. İsmail Küçükkaya’nın avukatı kamuoyunda kadına şiddet konusunda hassas olarak bilinen Kezban Hatemi ise “Şiddet varsa ispatlasın” diyerek ‘linç’ iddiasında bulundu.

ismailkucukkaya

ŞİDDET DÜĞÜN GÜNÜ BAŞLADI

Hürriyet’e konuşan Eda Demirci, kendisine uygulanan şiddetin daha düğün günü ortaya çıktığını söyledi.

“Yaptıkları açıklamalar gerçeği yansıtmıyor. Bana uygulanan şiddete annem, ablam tanık oldu. Onlara sorun. Mahkemede kimse İsmail’in karşısına çıkmak istemedi. O nedenle başka şahit bulamadım. İlk şiddet 2017 yılının 4 Mart günü, ikincisi 24 Mart, üçüncüsünü nisanda yaşadım. Bir kere yumruk atmıştı. Gözüm şişmesin diye soğuk şişe tuttum. Ne yaptıysa iz bırakmadan yaptı. İz bırakacak şiddet uygulamadı. ‘Konumum olmasa ağzını burnunu kırardım’ diyordu. Bir kere tırnakladı, fotoğraf çekmiştim ama bir gece telefonumu alıp hepsini sildi”

EDA DEMİRCİ’NİN ALİ EYÜPOĞLU’NA YAPTIĞI AÇIKAMALAR

Kopyalamayı desteklemiyor...