Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Evet bu oldu! Cavit Çağlar “Nasılsın?” dedi Nevşin Mengü patronuyla dalga geçti!

Son Guncelleme:

Olay TV’nin yayınlarına son vermesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor… Ana Haber sunucusu Nevşin Mengü’nin Cavit Çağlar’ın ‘Nasılsınız’ sorusuna alaycı bir üslupla “Merak etmeyin bu akşam sizin başınızı derde sokmayacağım” diye cevap verdiği iddia edildi. İddia Mengü tarafından doğrulandı.

Cavit Çağlar ile Hüseyin Köksal’ın ortaklığında yeniden yayın hayatına başlayan Olay TV, yayına başladığı ilk günden itibaren, kanalda farklı dengeler oluşmaya başladı. Kanalda çalışan muhalif isimler, HDP yanlısı yayınlara ağırlık verdi. Cavit Çağlar bu durumdan rahatsız oldu ve dengeli bir kadro kurmak istedi ancak ortağı tarafından bu kabul görmedi.

Bunun üzerine de yayın lisansı kendisine ait olan Olay TV’nin yayınlarını sonlandırma kararı aldı.

Olay TV’nin bütün yayın hakları, lisansı ve hissesinin tamamını elinde bulunduran Cavit Çağlar, terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP’nin grup toplantılarının canlı olarak yayınlanmamasını istedi ancak bu uyarıları dinlenmedi.

Cavit Çağlar, kanalda yapılan toplantılara katıldığında da çalışanlarının farklı tavırlarıyla karşı karşıya kaldı.

NEVŞİN MENGÜ İLE CAVİT ÇAĞLAR ARASINDA GEÇEN DİYALOG

Ensohnaber.com Nevşin Mengü’yle Cavit Çağlar arasında yaşanan bir diyoğu sayfalarına taşıdı. Habere göre olay şöyle gelişti…

Bir toplantı için salona giren Cavit Çağlar, Nevşin Mengü’ye nezaketen “nasılsınız” diye sordu. Mengü ise Cavit Çağlar’a alaycı bir üslupla “Merak etmeyin bu akşam sizin başınızı derde sokmayacağım” diye cevap verdi… Cavit Çağlar aldığı bu cevap karşısında oldukça sinirlendi.

NEVŞİN MENGÜ OLAYI DOĞRULADI

Cavit Çağlar ile arasında geçen diyalogların doğru olduğunu ancak esprisine Cavit Çağlar’ın sinirlenmediğini söyleyen Mengü, “Bunu da kim sızdırdıysa… Çünkü bunu orada birkaç kişi gördü.” diyerek haberin ortaya çıkmasından şaşkın olduğunu belirtti.

“BU OLDU EVET”

Nevşin Mengü Youtube kanalında yayınladığı videoda; “Diyorlar ki; Cavit Çağlar’ın kanalı kapatmasındaki bir etken de çalışanların Cavit Bey’e saygısızlık etmesi olmuş. İddia bu. Şöyle yazmış bir internet sitesi; bir toplantı için salona giren Cavit Çağlar, Nevşin Mengü’ye nasılsınız diye sordu. Mengü ise alaycı bir üslupla “Merak etmeyin bu akşam sizin başınızı derde sokmayacağım. Bu oldu evet.

SİNİRLENMEDİ, OMZUMA TAK TAK YAPTI

Cavit Çağlar geldi, biz yayına çıkmadan bir gün önce. Hakikaten, hepimize merhaba dedi. Ben de ayağa kalktım, yanına gittim. Yaşı büyüktür, elini sıktım. Nasılsınız dedim. Bir de espri yaptım. Korkmayın Cavit Bey, sizin başınızı derde sokmayacağım dedim.

Hiç de sinirlenmedi. Gayet de gülümsedi. Hatta böyle omzuma tak tak yaptı. Buna hiç sinirlenmedi. Bunu da kim sızdırdıysa…

Çünkü bunu orada birkaç kişi gördü. Sinirlenmedi. Orada bu espri yapıldı. Bu espriden de kanal kapatılıyorsa, hiç çıkılmasın bu yollara.”

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

POPÜLER ETİKETLER

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Kopyalamayı desteklemiyor...