Connect with us

GÜNDEM

Fenerbahçe mutlu sona ulaştı! Mesut Özil İstanbul’a taşınıyor…

Son Guncelleme:

Fenerbahçe’ye Mesut Özil’in transferi konusunda mutlu sona ulaştı. Arsenal’le sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Özil, sosyal medya hesaplarını sarı lacivert renklere boyadı.

Fenerbahçe’nin Twitter hesabından kendisiyle ilgili yapılan paylaşımı alıntılayan Özil, Sarı Lacivert renklerde kalp işaretiyle karşılık verdi.

Özil sosyal medya logosunu sarı lacivert yaptı

Fenerbahçe’nin transfer etmesi an meselesi olan yıldız futbolcu Mesut Özil, sosyal medyadaki profil logosunun rengini sarı lacivert yaptı.

Geliş günü yarın belli olacak

32 yaşındaki futbolcu ile anlaşan ve oyuncunun, kulübü Arsenal ile fesih görüşmelerini bekleyen Fenerbahçe, oyuncunun kulübüyle bugün anlaşma sağlaması sonucu 32 yaşındaki yıldız futbolcuyu İstanbul’a davet etti.

Özel uçakla gelecek

Özil, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un özel uçağıyla yarın akşam veya pazartesi günü İstanbul’a gelecek. Uçuş planlamasının yarın tamamlanması bekleniyor.

Öte yandan görkemli bir imza töreni için hazırlık yapan sarı lacivertliler, hafta içi Mesut Özil’i 3.5 yıllık süreyle kadrosuna katacak. Mesut’un İstanbul’da Çamlıca’da aldığı villanın tadilatı tüm hızıyla sürerken, oyuncunun ailesiyle birlikte birkaç ay başka bir yerde kalacağı öğrenildi.  

Mesut Özil’in ağabeyi Mutlu Özil, bir süre önce de sosyal medya hesabından Fenerbahçe logosunu paylaşmış ve altına göz kırpma emojisi koymuştu.

Fenerbahçe’den dikkat çeken paylaşım

Fenerbahçe’nin sosyal medya hesabından saat 19.07’de sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım yapıldı. “Gel Gündüzle Gece Olalım…” şarkı sözleriyle Mesut Özil transferinin yakında açıklanacağı sinyali verildi.

Mesut Özil Fenerbahçe’ye yanıt verdi

Emre Belözoğlu: Mesut her zamankinden daha yakın

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli futbol takımının transfer gündeminde bulunan Mesut Özil’le anlaşmaya yakın olduklarını söylemişti.

“Mesut’un kulübüyle görüşme süreci bittikten sonra biz kendi aramızda görüşmeleri yapacağız. Mesut, kendi kulübüyle istediğimiz şartlarda anlaşırsa bu seneki limitlerimizde bir yükü olmayacak.”

Kopyalamayı desteklemiyor...