Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

Yaşlı adamı dörmüştü! Halil Sezai’ye tutuklama talebi

Son Guncelleme:

67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i dövdüğü görüntüler ortaya çıkan şarkıcı Halil Sezai Anadolu Adliyesinde verdiği ifadenin ardından tutuklanma istemiyle mahkemeye sevkedildi.

YAŞANAN OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ

https://twitter.com/atavrattroll/status/1306190964722216961

OLAYIN GELİŞİMİ

Halil Sezai ve yönetmeni Aytaç Ağırlar, Tuzla’da film çekimi için villa kiraladı. Dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, şarkıcının villada film çekimine izin vermedi. Sanatçı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle zaman tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.

Halil Sezai dün Hüseyin Meriç’in ikametine yanında iki kişi ile birlikte geldi. Sezai ve yanındakiler burada Meriç’i darbederek tehdit etti. Olay yerinden ayrılan sanatçı ve yanındakiler hakkında Hüseyin Meriç karakola giderek şikayetçi oldu. Polis, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na haber vererek tahkikat başlattı.

Polis şikayetçinin ikametinde bulunan kamera kayıtlarını alarak olayda ismi geçen yönetmen Aytaç Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okçular’ı Tuzla Asayiş Büro Amirliği’ne davet etti.

Polis, Halil Sezai ve diğer şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Halil Sezai akşam saatlerinde Kadıköy’deki evinde yakalandı. Halil Sezai karakola götürülerek ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Kopyalamayı desteklemiyor...