Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

Halil Sezai’nin dövdüğü adam konuştu! Yerdeyken bile vurdu…

Son Guncelleme:

Şarkıcı Halil Sezai’nin evine girerek dövdüğü 67 yaşındaki Hüseyin Meriç, yaşananları anlattı.

Star TV’ye açıklamalarda Meriç, ‘Kalbim tıkalıydı, yere oturmaya çalıştım. Otururken bile tekme tokatla vuruyordu…’ ifadelerini kullandı.

OLAYIN GELİŞİMİ

Halil Sezai ve yönetmeni Aytaç Ağırlar, Tuzla’da film çekimi için villa kiraladı. Dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, şarkıcının villada film çekimine izin vermedi. Sanatçı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle zaman tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.

Halil Sezai dün Hüseyin Meriç’in ikametine yanında iki kişi ile birlikte geldi. Sezai ve yanındakiler burada Meriç’i darbederek tehdit etti. Olay yerinden ayrılan sanatçı ve yanındakiler hakkında Hüseyin Meriç karakola giderek şikayetçi oldu. Polis, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na haber vererek tahkikat başlattı.

Yeni Şafak‘ın aktardığına göre, polis şikayetçinin ikametinde bulunan kamera kayıtlarını alarak olayda ismi geçen yönetmen Aytaç Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okçular’ı Tuzla Asayiş Büro Amirliği’ne davet etti.

Polis, Halil Sezai ve diğer şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Halil Sezai akşam saatlerinde Kadıköy’deki evinde yakalandı. Halil Sezai karakola götürülerek ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Kopyalamayı desteklemiyor...