Connect with us

GÜNDEM

İmamoğlu’nun seçim müziğini yapmıştı! İstanbul’un 5 yılını çaldığımız için özür dileriz…

Son Guncelleme:

İBB’nin CHP’li Belediye Başkanı İmamoğlu’nun seçim müziğini yapan sanatçı Ali Ata, “Hayatımın en kötü projesi bu adama şarkı yapmak, desteklemek oldu. İstanbul’un beş yılını çaldığımız için özür dileriz!” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanyası için “Çare İmamoğlu” seçim şarkısını hazırlayan sanatçı Ali Ata, dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Ata, İmamoğlu’nu eleştiren açıklamasını Instagram hesabı üzerinden yaptı. 

“Hayatımın en kötü projesi bu adama şarkı yapmak, desteklemek” ifadeleri ile İmamoğlu’na verdiği destekten dolayı pişmanlığını dile getiren Ata, “İstanbul’un beş yılını çaldığımız için özür dileriz” ifadeleriyle özür diledi.

Ata ayrıca CHP’deki Taciz iddialarına da değinerek, “tecavüzü örtbas etmeye çalışıyorlar” dedi…

ALİ ATA İNSTAGRAM HESABINDA AYRICA ŞUNLARI YAZDI…

“Öncelikle kendimden, ailemden, İstanbul’dan, Sultanbeylilerden, kadınlarımızdan, gençlerden,
işinden olan emekçilerden benden dolayı oy verenlerden özür dilerim. Bu adam tam hayal kırıklığı çıktı. Aldatıldık. Hiç bir icraatı olmayan fenomen gibi sürekli gündem peşinde koşan danışmanları sürekli yediğini, içtiğini sosyal medyaya atan, tecavüzün üstünü ört pas etmelerinden, elinde hiç bir proje olmayan sürekli otogarın temizliğini paylaşan, yandaşcılığın kralını yapan, 16 milyon için herşey çok güzel olacak deyip hepimizi kandırıp, 16 bin eşi dostu çevresine herşeyi güzel yapan bu adam adına tüm İstanbul’lulardan özür diliyorum.

Hayatımın en kötü projesi bu adama şarkı yapmak, desteklemek ama her şerde bi hayır vardır. Böylelikle anladık ki bunlar ülkeyi yönetemez. Devlet,vatan,millet diye birşey kalmaz.”

Kopyalamayı desteklemiyor...