Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Kim bu Kürşat Ayvatoğlu? Kokain içme görüntüleri internete düştü tartışma başladı…

Son Guncelleme:

Ankara Emniyet Müdürlüğü, direksiyonda kokain çektiği görüntüler sosyal medyada paylaşılan Kürşat Ayvatoğlu’nun gözaltına alındığını duyurdu.

Twitter’da paylaşılan bir görüntü, gündeme oturdu. Lüks aracını yolun kenarına çeken kişi ve ismi Kürşat Avatoğlu olduğu belirtilen kişi kokain içtiği görülüyor.

Araçtaki üçüncü kişi o anları saniye saniye kameraya kaydetti. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından, kokain çektikten sonra direksiyonda yoluna devam eden kişinin Kürşat Ayvatoğlu olduğu öğrenildi.

GÖZALTINA ALINDI

Hızla yayılan görüntülerin ardından emniyet de harekete geçti. Ankara Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili açıklama yaparak Kürşat Ayvatoğlu’nun ekipler tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Sosyal medyada Kürşat Ayvatoğlu’nun mal varlığına ilişkin paylaşımlar da yapıldı.

İDDİALARIN GERÇEK OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medyada dolaşıma sokulan bir videoda, bir otomobilde uyuşturucu madde kullandığı anlara ilişkin görüntüleri görülen kişinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın danışmanı olduğu ileri sürüldü.

Bu iddialar üzerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın danışmanı Muhammed Doğan bir açıklama yaptı.

Doğan, Kürşat Ayvatoğlu isminde bir kişinin danışman ya da özel kalem kadrosunda çalışmadığını söyledi.

Doğan, “Hamza Dağ’ın meclis kadrosuna bağlı 3 danışmanı bulunmaktadır. Birinci danışman Muhammet Doğan, ikinci danışman Abdürrahim Atasever, üçüncü danışman Murat Kaygusuz. Genel Merkez Özel Kalemi ise Kadir Aytunkaynak’tır. Bunların haricinde danışmanı yoktur” ifadelerini kullandı.

Kopyalamayı desteklemiyor...