Connect with us

GÜNDEM

Kürşat Ayvatoğlu’ndan açıklama! Uyuşturucu batağına sürüklendim…

Son Guncelleme:

Aracında uyuşturucu kullandığı görüntülerin internete düşmesi sonrası gözaltına alanın Kürşat Ayvatoğlu’nun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, uyuşturucu batağına sürüklendiği belirtildi.

Uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyada yayımlanan AK Parti genel merkez büro personeli Hamza Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasının ardından; savcılık talimatıyla tekrar gözaltına alınmıştı.  Ayvatoğlu, ailesi aracılığıyla Twitter üzerinden bir açıklama yayımladı.

Açıklamada, ‘uyuşturucu batağına sürüklendiğini’ ifade eden Kürşat Ayvatoğlu, ”Ticaret yapıyor olmama rağmen AK Parti Genel Merkezde bir işim olursa siyasi büyüklere daha yakın olursam daha güçlü olurum düşüncesi ile orada işe girmek için bütün koşulları zorladım” dedi.

Ayvatoğlu, kendisini ‘yolunu şaşırmış, bu dünyanın içinde savrulup duran bir genç’ olarak tanımladı.

“OLDUĞUMDAN FARKLI GÖRÜNME ÇABASI”

Lüks yaşantı görüntüme açıklama getirmen gerekirse, evet arkadaşlarımla ortak araba alıp satarak ve galericilerden gerçekleştirdiğim satış başına komisyon alarak hayatımız kazanıyordum. Aslında göstermeye çalıştığım gibi bir hayatım yok ama bunu da olduğundan farklı görünme psikolojimle sürekli bu tür resimler yayınlayarak oluşturmaya çalıştım. Bu da bir Özgüven sorunu, başka bir psikolojik sorun olduğunu şimdi daha iyi gülüyorum. Ticaret yapıyor olmama rağmen Ak Parti Genel Merkezde bir işim olursa siyasi büyüklere daha yakın olursam daha güçlü olurum düşüncesi ile orada işe girmek için bütün koşulları zorladım. Maddi olarak ihtiyaç duymama rağmen Partinin gücü için orada olmak istedim. Bu düşünce tarzı beni daha büyük yanlışların içine sürükledi.

Kopyalamayı desteklemiyor...