Connect with us

GÜNDEM

Murat Ongun İtiraf etti: İmamoğlu İstanbullular’dan özür dileyecek mi?

Son Guncelleme:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Fazilet durağından 47 kişinin bindiğine yönelik iddialarının hata olduğunu açıkladı ve “Bu bir hata mı? Evet. ‘Bir duraktan bu kadar yolcu bindi’ dememiz bana gelen veriye göre yanlış olmuş” dedi.

MURAT ONGUN: BANA YANLIŞ BİLGİ VERİLMİŞ

Murat Ongun Halk TV’de katıldığı bir programda Fazilet Durağı tartışmalarına yönelik Enver Aysever’in sorusunu cevapladı.

Ongun; “Savcılık takipsizlik kararı verdikten sonra bu arkadaşlar tekrar bu konuyu tekrar gündeme getirdi. ‘Murat Ongun yalancı oldu, iftiracı oldu’ falan filan. Ben savcı beyin takipsizlik kararını da dikkatlice okudum. ‘Fazilet Parkı durağından 40 kusür kişi bindi mi? Binmedi mi? Efendim. Yok öyle bir şey, yok öyle bir şey’ Bu bir hata mı? Evet. Bir duraktan bu kadar yolcu bindi dememiz bana gelen veriye göre yanlış olmuş.” dedi.

AKILLARDA KALAN İKİ GÖRÜNTÜ

Murat Ongun’un bu açıklamasıyla Ekrem İmamoğlu’nun başkanlığını yaptığı İBB resmi olarak olayın tamamen yalan olduğunu tescil etmiş oldu.

Bu tartışma sonrasında akıllarda ise iki görüntü kaldı. İlki Murat Ongun’un Twitter’dan yazdığı bu mesaj…

İkincisi ise Ekrem İmamoğlu’nun Fox TV’de katıldığı bir programda söylediği ‘Görüntüleri izleyince kanım dondu!” demesi…

İMAMOĞLU ÖZÜR DİLEYECEK Mİ?

Ekrem İmamoğlu’nun sözcüsü Murat Ongun’un olayı açıkça itiraf etmesinden sonra İBB başkanının İstanbullulardan özür dileyip dilemeyeceği merak ediliyor?

Kopyalamayı desteklemiyor...