Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Sıradan insanların hayatlarını oynayarak kazandığı şöhretini, halka hakaret ederek harcıyor…

Son Guncelleme:

Oynadığı bütün filmlerinde sıradan insanları canlandıran ve şöhretini bu yolla elde eden İlyas Salman, hayatının bu dönemlerini ise hayatlarını canlandırdığı insanlara hakaret ederek geçiriyor. Salman, “Erdoğan bana dünyanın en büyük ödülünü de verse almam. Çünkü ödülü bu akılsız halkın verdiği oylarla aldı” diyerek ağır hakaretlerde bulundu.

‘Ölüm korkusu taşıdığını söyleyen Salman, ”Çünkü öbür dünyaya, ahirete inanmıyorum. Mümkün olduğu kadar bir gün daha fazla yaşamak istiyorum. Çünkü sonumuz toprak’ diye konuştu.

Salman, ‘Keşke cennet ve cehennem olsaydı. Ancak ben cehennemi tercih ederdim. İnsanın, havanın ve denizin soğuğundan nefret ederim, Cehennemde zebanilerin kaynattığı kazanda ısınırdım” dedi.

İLYAS SALMAN KİMDİR?

İlyas Salman, 1954 yılında Malatya ilinin Arguvan ilçesi Asar Köyü’nde doğdu. Aslen Arguvan, Malatyalıdır. Arguvan ilçesi Asar köyü nüfusuna kayıtlıdır. Malatya Turan Emeksiz Lisesi’nden mezun oldu, konservatuarda eğitim görürken son sınıfta okuldan kovuldu. Oyunculuğa İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda başladı. Uzun yıllar sinema oyunculuğu yaptı. Sinemada köylü tiplemeleri ile tanındı.

Salman son yıllarda sinema filmleriyle değil muhalif söylemleriyle ön plana çıkıyor. Ahiret inancı olmadığını söyleyen Salman, öldükten sonra Cehennem varsa oraya gitmek istediğini söylüyor.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

POPÜLER ETİKETLER

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Kopyalamayı desteklemiyor...