Connect with us

GÜNDEM DIŞI

TikTok Döner! Sosyal medyada dolaşıma giren bu video, görenleri şaşkına çevirdi…

Son Guncelleme:

TikTok uygulamasına video çekip yükleyen bir hazır döner işletmesi çalışanı iki kişi, müzik eşliğinde, maskesiz bir şekilde paketleme yaptığı ve dönerlerden yedikleri görüntüler büyük tepki topladı.

Sosyal medya hesapları üzerinden hazır döner paketleyen iki çalışanın maske kullanmadan etlerle oynayarak çektiği video, tepki çekmişti. Bakanlık devreye girerek, gerekli cezai işlemlerin uygulandığını ve Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

TikTok uygulamasına video çekip yükleyen hazır dönem işletmesi çalışanı 2 kişinin, müzik eşliğinde, maskesiz bir şekilde paketleme yaptığı görüldü.

Tepki toplayan görüntülerin ardından Tarım ve Orman Bakanlığı, Kırklareli’ndeki işletmeyle ilgili gerekli cezai işlemler uygulayarak Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu. 

TEPKİ TOPLADI

Çok sayıda kullanıcı, paylaşımın altına tepkisini dile getirdi. Bir kullanıcı, “Önlük diye üstüne geçirdiği çöp poşeti, o iğrenç ağzına sürdüğü gıda… Neresinden tutsanız rezillik, gerçekten midem bulandı” ifadelerini kullandı.

Kopyalamayı desteklemiyor...