Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Youtube Orkun Işıtmak’ın Anaokulunda çektiği videoyu yayından kaldırdı…

Youtuber Orkun Işıtmak’ın Anaokulu videosu Youtube tarafından yayından kaldırıldı.

Son Guncelleme:

Youtuber Orkun Işıtmak’ın bir anaokulunda çektiği video gelen tepkiler ve şikayetler üzerine yayından kaldırıldı.

Videoda 3-4 yaşındaki çocuklara bir günlüğüne öğretmenlik yapan Işıtmak, çocuklarla dalga geçiyordu.

VİDEODA NELER VARDI?

Orkun Işıtmak’ın çocuklarla kurduğu iletişim tepkilere neden olurken, sarf ettiği bazı ifadeler eleştiri konusu olmuştu.

Işıtmak videoda şu ifadeleri kullanıyordu.

“Daha önce ikiz baktık, üçüz baktık, beşiz baktık, kaçız baktık şimdi 13 tane 3 yaşında sıpaya bir gün boyunca bakmaya çalışacağım ki zibil tane dersleri var. Muhtemelen beni de daha tanımıyorlar duymadılar.

İnşallah ısırılmam diyorum, tetanosumu yaptırdım ama… Bir sınıfın öğretmeni bir günlüğüne ben olacağım.”

GÖZYAŞLARI VE ÇIĞLIKLAR!

Bebeklerle ve gençlerle iyi anlaştığını belirten ancak 3 yaş grubu çocuklarla arasının iyi olmadığını dile getiren Işıtmak, “Yeni öğretmeniniz benim, diğer öğretmeniniz kaçtı bakalım ben ne kadar dayanabileceğim, bir gün dayanabilir miyiz?” diyerek sınıfa giriyordu.

SQUID GAME GÖNDERMESİ!

Bu sırada bir çocuk “Ben annemi istiyorum” diyerek ağlamaya başladı.

Işıtmak’ın bu duruma tepkisi ise “Daha iki dakika oldu bir kişi kaybettik. Arkadaşlar Squid Game oynamıyoruz, kişi sayımız azalarak gitmeyecek!” dedi.

Daha sonra küçük bir çocukla iletişim kurmak için “Merhaba televole” diyen Işıtmak, çocuğun ağlamasına, “Ama televoleyi sevmiyor galiba benimle alakası yok” yorumunu yaptı.

Bir süre çocuklarla ilgilenen Işıtmak bir başka çocuğun ağlayarak elindeki oyuncakları yere atması üzerine ise “Sinir krizi geçiriyor” diyerek çocuk psikolojisinden ne kadar uzak olduğunu gözler önüne serdi.

Ünlü Youtuber videosunu, “Yani çocuk yapar mıyım yapmaz mıyım çok bir düşündürttü.” diyerek sonlandırarak, günün nasıl geçtiğini özetledi!

Kopyalamayı desteklemiyor...